Відбулося чергове засідання комісії з розгляду заяв на отримання житлових ваучерів для ВПО з ТОТ

Новини
👁 1

Відбулося чергове засідання комісії з розгляду заяв на отримання житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1176, під головуванням заступниці міського голови Наталії Чорненької.

Під час засідання члени комісії опрацювали подані звернення та ухвалили рішення погодити надання житлових ваучерів 14 заявникам. Розгляд заяв здійснюється поетапно, з урахуванням визначених державою критеріїв, черговості й повноти поданих документів.

Робота комісії триває. Її завдання – забезпечити прозорий, справедливий та своєчасний розгляд кожної заяви, щоб люди, які втратили житло на тимчасово окупованій території, могли скористатися державною підтримкою.

Нагадуємо, статус розгляду заяви можна перевірити в застосунку “Дія”. Якщо під час перевірки документів будуть виявлені неточності, представники комісії зв’яжуться із заявником особисто та нададуть роз’яснення щодо їх усунення.

Вам також може сподобатися

Відбулося чергове засідання комісії з обстеження та надання компенсації за знищене внаслідок російської агресії нерухоме майно на території Херсонської міської громади
Херсонська МВА у співпраці з благодійниками продовжує системну роботу щодо своєчасного надходження до громади гуманітарної допомоги

Новини міста

Головне за місяць