Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Україна» Херсонської міської ради та учениця ЗОШ №55 виборола золото Чемпіонату України з тенісу у віковій категорії до 14 років серед дівчат у парному розряді. Напарниця херсонки представляла Луцьк.
Також Марія стала бронзовою призеркою в одиночному розряді. Змагання відбувалися в Києві.
Вітаємо юну спортсменку та бажаємо нових досягнень на корті і в житті!

















