Марія Бєлєнька – чемпіонка України з тенісу

Новини
👁 3

Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Україна» Херсонської міської ради та учениця ЗОШ №55 виборола золото Чемпіонату України з тенісу у віковій категорії до 14 років серед дівчат у парному розряді. Напарниця херсонки представляла Луцьк.

Також Марія стала бронзовою призеркою в одиночному розряді. Змагання відбувалися в Києві.

Вітаємо юну спортсменку та бажаємо нових досягнень на корті і в житті!

Вам також може сподобатися

У Херсонській громаді продовжують посилювати міжвідомчу взаємодію у сфері запобігання та протидії домашньому насильству
До бюджету Херсонської міської територіальної громади буде повернуто понад 560 тисяч гривень неустойки з недобросовісного підрядника

Новини міста

Головне за місяць