Херсонські випускники продовжують демонструвати високі результати на НМТ

Новини
👁 2

Випускник Херсонського ліцею №6 Денис Роміков отримав по 200 балів з української мови та англійської мови.

Досягти максимального результату учневі допомогли знання, наполеглива підготовка та підтримка педагогів — Лариси Мельник та Ерланди Бусс.

Вітаємо Дениса та його вчителів із високим результатом і бажаємо подальших успіхів у навчанні.

Вам також може сподобатися

Херсонська громада знову в жалобі
Начальник Херсонської МВА привітав з Днем державної служби

Новини міста

Головне за місяць