Продовжує роботу комісія з розгляду питань про надання адресної грошової допомоги жителям Херсонської міської територіальної громади

Новини
👁 2

На черговому засіданні під головуванням заступниці міського голови Наталії Чорненької було прийнято рішення рекомендувати начальнику Херсонської міської військової адміністрації надати адресну грошову допомогу 126 жителям громади на загальну суму 1 млн 420 тис. грн.

Вам також може сподобатися

Херсонська громада отримала чергову важливу допомогу для медичної сфери
Ярослав Шанько привітав працівників митної служби з професійним святом

Новини міста

Головне за місяць