На черговому засіданні під головуванням заступниці міського голови Наталії Чорненької було прийнято рішення рекомендувати начальнику Херсонської міської військової адміністрації надати адресну грошову допомогу 126 жителям громади на загальну суму 1 млн 420 тис. грн.


















