Від імені громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного тепла, підтримки рідних та мирних днів під українським небом.
Його життєвий шлях вражає. Доброволець фронту, учасник визволення Херсонщини, нагороджений бойовими відзнаками. Після перемоги він присвятив себе мирній праці, розбудовуючи місто як інженер-проєктувальник у будівництві.
Сьогодні Євген Борисович – не лише шанований ветеран. Він є символом стійкості, витримки та любові до життя, які допомагають долати найважчі випробування.
Щиро дякуємо за мужність, працю та гідний приклад для молодих поколінь.
З днем народження, Євгене Борисовичу! Нехай кожен новий день дарує Вам турботу близьких, добрі новини та тепло людських сердець.














