Заступниця міського голови Алла Малицька взяла участь у нараді під головуванням Прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко та Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка з керівниками закладів охорони здоров’я. До наради долучились народні депутати Сергій Козир, Вікторія Вагнєр та очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Під час зустрічі обговорили актуальні проблемні питання медичної галузі, які сьогодні особливо гостро стоять перед фронтовими громадами Херсонщини. Йшлося, зокрема, про продовження дії окремих пакетів медичних послуг, кадровий дефіцит, підвищення заробітної плати медичним працівникам, а також будівництво укриттів у медичних закладах.
Окрему увагу приділили питанню залучення та утримання кадрів у регіоні. Серед пропозицій – створення механізмів забезпечення житлом не лише молодих спеціалістів, а й лікарів інших вікових категорій, які готові працювати на Херсонщині. Обговорювалася можливість часткової або повної компенсації вартості житла державою та надання йому статусу службового.
Також під час заходу відзначили колективи медичних закладів. Серед міських медустанов грамоту Прем’єр-міністра України отримала Херсонська міська клінічна лікарня ім. Лучанського.















