Начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько привітав військовослужбовців Державної прикордонної служби України з професійним святом.
У своєму зверненні він подякував прикордонникам за мужність, стійкість і відданість державі, які вони щодня демонструють на передовій.
“Захисники та Захисниці! Ви – ті, хто першими зустріли ворога на світанку 24 лютого 2022 року та сьогодні разом із побратимами з інших родів військ пліч-о-пліч бороните Україну.
Сьогодні прикордонники проявляють мужність у запеклих боях на передовій, стійкість під ворожим вогнем та вірність присязі. Дякую вам за кожен відбитий дрон, за кожну успішну операцію та за ту впевненість, яку ви вселяєте в серця херсонців. Ви – наш “сталевий кордон”, об який розбиваються загарбницькі плани ворога. Гасло “Перші з честю” — не просто слова, а спосіб життя та щоденний подвиг.
Нехай кожен ваш вихід на зміну чи бойове завдання завершується успіхом, а головною нагородою стане Перемога та вільна від окупантів Україна.
Вічна шана героям-прикордонникам, які віддали життя за свободу України. Їхні імена назавжди вписані в історію нашого краю та всієї держави.
Слава Воїнам-прикордонникам!
Слава Україні!” — зазначив Ярослав Шанько.















