Начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько привітав прикордонників із професійним святом

Новини
👁 6

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько привітав військовослужбовців Державної прикордонної служби України з професійним святом.

У своєму зверненні він подякував прикордонникам за мужність, стійкість і відданість державі, які вони щодня демонструють на передовій.

Захисники та Захисниці! Ви – ті, хто першими зустріли ворога на світанку 24 лютого 2022 року та сьогодні разом із побратимами з інших родів військ пліч-о-пліч бороните Україну.

Сьогодні прикордонники проявляють мужність у запеклих боях на передовій, стійкість під ворожим вогнем та вірність присязі. Дякую вам за кожен відбитий дрон, за кожну успішну операцію та за ту впевненість, яку ви вселяєте в серця херсонців. Ви – наш “сталевий кордон”, об який розбиваються загарбницькі плани ворога. Гасло “Перші з честю” — не просто слова, а спосіб життя та щоденний подвиг.

Нехай кожен ваш вихід на зміну чи бойове завдання завершується успіхом, а головною нагородою стане Перемога та вільна від окупантів Україна.

Вічна шана героям-прикордонникам, які віддали життя за свободу України. Їхні імена назавжди вписані в історію нашого краю та всієї держави.

Слава Воїнам-прикордонникам!
Слава Україні!
” — зазначив Ярослав Шанько.

Вам також може сподобатися

Делегація Мінсоцполітики на чолі з Денисом Улютіним відвідала Херсон із робочим візитом
Фахівці Херсонського водоканалу в непростих безпекових умовах виконують роботи з підтримання мереж водопостачання та водовідведення

Новини міста

Головне за місяць