Сьогодні ми вшановуємо подвиг українського народу та згадуємо мільйони загиблих – військових і цивільних, чиї життя забрала найкривавіша війна в історії людства. Для нас це не день святкування, а день глибокої пам’яті, осмислення та вдячності.
Україна зробила вагомий внесок у перемогу над нацизмом. І сьогодні ми знову змушені боронити свою державу від агресора, який повторює злочини минулого. Історія вчить, що умиротворення зла призводить до нових трагедій. Тому боротьба триває.
Ми пам’ятаємо кожного та кожну, хто боровся з нацизмом. Вшановуємо ветеранів, дітей війни, всіх, хто постраждав від тієї трагедії. Водночас віддаємо шану сучасним захисникам, які сьогодні стоять на передовій і захищають Україну та Європу.
Херсон знає ціну війни. Ми щодня відчуваємо, що таке битися за життя та свободу, розуміючи, що слова “ніколи знову” – не просто гасло, а відповідальність діяти та захищати.
Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих. Дякуємо тим, хто вистояв тоді. І підтримуємо тих, хто боронить Україну сьогодні.
Пам’ятаємо. Єднаємось. Перемагаємо.
Слава Україні!














