“Золота надія Херсонщини” об’єднала в Києві випускників, які завершили навчання з відзнакою

Новини
👁 4

У Києві відбулася традиційна урочиста церемонія «Золота надія Херсонщини», під час якої випускники закладів загальної середньої освіти Херсонської міської територіальної громади отримали документи про повну загальну середню освіту з відзнакою. Захід вкотре гостинно прийняв Освіторія Хаб.

Цьогоріч подія об’єднала понад 70 випускників, які завершили навчання з високими результатами. У 2026 році державні золоті та срібні медалі для випускників скасовано, тож замість них учням вручили документи про освіту з відзнакою.

Церемонія «Золота надія Херсонщини» вже стала доброю традицією, яка щороку збирає найуспішніших випускників Херсонської громади. Попри всі виклики воєнного часу, вони продовжують демонструвати високий рівень знань, наполегливість і відповідальне ставлення до навчання.

Випускників привітали представники міської влади, керівники закладів освіти, педагоги та батьки. До організації свята долучилися партнери, які підготували для молоді пам’ятні подарунки.

Вітаємо випускників із заслуженим визнанням їхніх досягнень. Бажаємо впевнено рухатися вперед, успішно реалізовувати свої здібності та здобувати нові перемоги.

Вам також може сподобатися

Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь
Під час заходу “Золота надія Херсонщини – 2026” Ярослав Шанько привітав випускників із завершенням важливого етапу в їхньому житті

Новини міста

Головне за місяць