70 юних херсонців отримали документи про освіту з відзнаками.
Для більшості з них останні шкільні роки минули зовсім не так, як вони мріяли. Війна, окупація, евакуація, дистанційне навчання, постійна небезпека для рідного міста. Але, попри всі випробування, вони змогли зберегти головне – прагнення до знань, віру у власні сили та бажання будувати своє майбутнє в Україні.
Сьогоднішні хлопці та дівчата – це покоління, яке навчилося бути сильним не з книжок. Вони дорослішали в умовах, коли щодня доводилося пристосовуватися до нових викликів, але не втрачати мети.
Начальник Херсонської МВА подякував педагогам, які в найважчі часи залишалися поруч зі своїми учнями. Дякую батькам за підтримку, терпіння та віру в дітей.
“Щиро бажаю кожному випускнику та випускниці впевнено крокувати до своєї мети, вступити до омріяного закладу освіти, реалізувати свої таланти й досягти професійних успіхів. Водночас хочу, щоб ви завжди пам’ятали: Херсон чекає на вас. Саме вам належить творити його майбутнє. Вірю, що воно буде мирним, успішним і сповненим нових можливостей”, — зазначив Ярослав Шанько.












