Це надійні партнери, з якими нашу громаду пов’язує тривала та плідна співпраця у реалізації гуманітарних ініціатив, спрямованих на підтримку людей. Спільна робота вже дала відчутні результати. У громаді реалізовано низку важливих ініціатив, що охоплюють фінансову та побутову підтримку людей, забезпечення засобами для проходження осінньо-зимового періоду, а також відновлення житла, пошкодженого внаслідок обстрілів.
Під час спілкування сторони обговорили впровадження нових проєктів, які стартують найближчим часом. Зокрема, планується облаштування пунктів охолодження на базі дев’яти Пунктів незламності. Їх оснастять мобільними кондиціонерами, кулерами для питної води та льодогенераторами.
Також досягнуто домовленостей щодо проведення ремонтних робіт у місцях тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та заплановано надання гігієнічних ваучерів для 2 500 родин із дітьми та 600 маломобільних жителів громади.
Окрім цього, передбачено розподіл 1 000 сімейних гігієнічних наборів та 600 наборів для маломобільних осіб.
Під час зустрічі підписали чергову угоду про передачу громаді 16 тисяч пляшок бутильованої питної води — важливого ресурсу для забезпечення першочергових потреб жителів, особливо влітку.
Всі напрацювання мають спільну мету — підтримку людей і зміцнення стійкості громади. Вдячні ФК “Людина в біді” за послідовну співпрацю, довіру та реальні результати, які відчувають жителі.















