Упродовж двох днів представники служб та установ, які працюють із дітьми, підвищували свої професійні навички під час тренінгу з міжвідомчої взаємодії у випадках насильства та жорстокого поводження з дітьми.
Очільник Херсонської МВА відвідав захід щоб привітати учасників навчання та подякувати їм за готовність постійно вдосконалювати свої знання заради безпеки наймолодших жителів нашої громади.
“У воєнний час питання захисту дітей набуває особливого значення. Саме тому важливо, щоб соціальні працівники, фахівці служби у справах дітей, правоохоронці та психологи діяли як єдина команда, вчасно виявляли загрози та ефективно реагували на кожен випадок, коли дитина потребує допомоги. Переконаний, що такі навчання мають практичну цінність”, — зазначив Ярослав Шанько.
Начальник Херсонської МВА подякував організаторам, тренерам та партнерам за підтримку цього важливого напрямку роботи. Безпечне дитинство, навіть в умовах війни, залишається одним із наших ключових завдань.














