Фахівці КП “Херсонелектротранс” продовжують забезпечувати стабільну роботу громадського транспорту та оперативно реагують на виклики, спричинені наслідками бойових дій. Протягом двох днів на маршрути щодня виходило 17 одиниць рухомого складу.
Усі тролейбуси проходили щоденний огляд, а частина з них — техобслуговування та позапланові ремонти.
Працівники підприємства також ліквідували низку пошкоджень на контактній мережі. Зокрема, ремонтні роботи проводилися на двох вулицях Дніпровського та п’яти – Центрального району. Крім того, у Корабельному районі фахівці обрізали гілля дерев, які заважали повітряним лініям електропостачання.
Також тривали відновлювальні роботи на території депо, пошкодженого внаслідок обстрілів: закривали вибиті вікна плитами OSB, ремонтували дах, стіну та допоміжні приміщення.



















