Сьогодні Херсонська громада попрощалася з двома Захисниками, які боронили нашу землю від російських окупантів.
Віддав своє життя за Україну під час проходження військової служби 55-річний офіцер В’ячеслав Вахрушин.
На щиті із запеклих боїв із ворогом додому повернувся солдат Андрій Курочкін. Йому назавжди — 35.
Щирі співчуття рідним і близьким Героїв.
Вічна пам’ять і шана Воїнам.
















