Колектив КП «Міське дорожнє управління» в умовах постійної небезпеки продовжує виконувати роботи з утримання доріг нашої фронтової громади.
Протягом цього робочого тижня фахівці КП проводили ямковий ремонт на кількох вулицях Центрального та Корабельного районів, встановлювали габіони на кількох локаціях та люки, поливали дерева в парку.
Окрім того, працівники «МДУ» облаштовували майданчик для посадки на автобуси в Центральному районі, очищували дороги від сміття, відкачували воду з одного з підземних переходів.























