Сьогодні ще 20 дітей з Херсонської громади відправилися в туристичну подорож до земель Шлезвіг-Гольштей ФРН.
Діти з родин наших військовослужбовців, обдаровані, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних сімей, постраждалі внаслідок російської агресії тиждень відпочиватимуть на землях Шлезвіг-Гольштейн ФРН.





Поїздка організована та здійснюється в межах дитячої туристичної програми Deutsche Fernsehlotterie (Німецька телевізійна лотерея).
Дякуємо нашим міжнародним партнерам за можливість дітям перепочити від війни. Окрема подяка всім, хто допоміг організувати подорож:
➡️ "Укрзалізниці" та Херсонській ОВА - за надані квитки на потяг;
➡️ відділенню Польської Гуманітарної Акції в Україні - за гігієнічні набори;
➡️ Торговому дому "БІОЛА" - за питну воду;
➡️ управлінню освіти Херсонської міськради - за забезпечення супроводу дітей;
➡️ Нацполіції - за організацію безпеки. Продовжуємо разом працювати на користь нашої громади!




















