Ще 20 дітей з Херсонської громади відправилися в туристичну подорож

Новини
👁 31

Сьогодні ще 20 дітей з Херсонської громади відправилися в туристичну подорож до земель Шлезвіг-Гольштей ФРН.

Діти з родин наших військовослужбовців, обдаровані, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних сімей, постраждалі внаслідок російської агресії тиждень відпочиватимуть на землях Шлезвіг-Гольштейн ФРН.

Поїздка організована та здійснюється в межах дитячої туристичної програми Deutsche Fernsehlotterie (Німецька телевізійна лотерея).

Дякуємо нашим міжнародним партнерам за можливість дітям перепочити від війни. Окрема подяка всім, хто допоміг організувати подорож:

➡️ "Укрзалізниці" та Херсонській ОВА - за надані квитки на потяг;
➡️ відділенню Польської Гуманітарної Акції в Україні - за гігієнічні набори;
➡️ Торговому дому "БІОЛА" - за питну воду;
➡️ управлінню освіти Херсонської міськради - за забезпечення супроводу дітей;
➡️ Нацполіції - за організацію безпеки. 

Продовжуємо разом працювати на користь нашої громади!

Вам також може сподобатися

Працівники КП “Херсонелектротранс” виконали ряд робіт
Покращуй знання з медіаграмотності разом з проєктом “Фільтр” та курсом “Very Verified 2.0”

Новини міста

Головне за місяць